Dāvana vīrietim – man patiktu

Dāvanu prieks ir abpusējs – gan dāvanas saņēmējam, gan dāvanas dāvinātājam. Dāvanas izvēlē ir jāpiedomā par apdāvināmo cilvēku, viņa vēlmēm, hobijiem, iekārotiem produktiem un aktivitātēm. Balstoties uz dāvanas saņēmēja personību un nelielu informāciju, iespējams atrast patiesi lielisku dāvanu.

Taču, ja gadījumā nezini ko dāvināt vīrietim, vadies pēc principa – man patiktu. Meklē tādu dāvanu, kas tev patiktu arī pašam. Šādā veidā nav iespējams noiet greizi ar dāvanas izvēli, jo dāvanas saņēmējam tā jebkurā gadījumā asociēsies ar tevi un sagādās prieku. Pozitīvā enerģija un labie novēlējumi, kas ieguldīti dāvanā, netiks nepamanīti.

Šajā rakstā meklē lieliskas Idejas, ko dāvināt vīrietim un atrodi piemērotāko dāvanu svētkos.

Baseina apmeklējums

Baseins.jpg

Peldēšana ir sporta veids, kas uzlabo gan fizisko formu, gan veselību. Peldot tiek trenētas vairākas ķermeņa muskuļa grupas vienlaikus, tāpēc šī aktivitāte ir ļoti efektīva. Taču tā ir arī patīkama un mēdz būt pat relaksējoša. Ūdens mēdz nomierināt saspringušus muskuļus un uzlabot pašsajūtu.

Baseins Rīgā piedāvā iespēju peldēt arī gada vēsajos mēnešos – rudenī un ziemā. Turklāt tas ir īpaši patīkami tad, kad ārā ir auksti un brīvā dabā peldēties nav iespējams. Baseins šķiet gandrīz vai kā luksusa iespēja, kas noteikti tiks novērtēta.

Dāvanu karte īstenam mājas saimniekam

Instrumenti.jpg

Īstam saimniekam māja un dārzs vienmēr ir kārtībā. Visa tehnika saremontēta, plauktiņi saskrūvēti, ierīces salabotas. Tādam vīrietim, šķiet, ir viss – gatavs ne vien salabot, bet arī pats savām zelta rokām ko izveidot. Taču darba instrumentu nekad nevar būt par daudz un šis tas laika gaitā mēdz nolietoties, zaudēt savu asumu vai ierūsēt.

Tāpēc Dāvanu karte instrumentiem ir lieliski piemērota dāvana vīrietim, kurš uztur mājvietu kārtībā. Šī dāvanu karte ļaus saņēmējam pašam nolemt, kas nepieciešams viņa kolekcijai un to arī iegādāties. Praktiska dāvana vīrietim vienmēr ir lieliska ideja!

Sporta pulkstenis aktīvai ikdienai

Pulkstenis.jpg

Katram aktīvam vīrietim ir nepieciešams sporta pulkstenis. Tam piemīt daudzas noderīgas funkcijas, kas palīdz noteikt aktivitātes līmeni un uzraudzīt veselību. Ja vīrietim patīk sportot, īpaši skriet, tad Sporta pulkstenis skriešanai būtu labs treniņu sabiedrotais.

Garmin pulkstenis ir laba opcija. Mērot sirds ritmu un sirds sitienu biežumu, kā arī veicot elpošanas monitoringu, pulkstenis parūpējas par to, lai treniņš tiktu veikts atbilstoši drošības normai un fiziskajai sagatavotībai. Tāpat arī pulkstenis skaita noietos soļus, uzrauga miegu un stresa līmeni, skaita sadedzinātās kalorijas, atskaņo līdz pat 500 dziesmām un ļauj sekot līdzi veiktajam progresam sportā. Lieliska ierīce un Oriģināla dāvana vīrietim.

Lidojums virs Rīgas

Deltaplāns.jpg

Ekstrēmāku sajūtu iegūšanai iespējams uzdāvināt lidojumu ar deltaplānu, piemēram. Ja vīrietis nebaidās no augstuma un labprāt izbauda ko vēl nepiedzīvotu, tad šī ir lieliska dāvanas izvēle. Tā ir iespēja no augšas apskatīt Rīgas centru un iejusties putna lomā.

Lidojums ar deltaplānu norisinās profesionāla instruktora vadībā, tāpēc satraukumam nav pamata. Viss, kas dāvanas saņēmējam būs jādara, ir jābauda mirklis. Tā ir fantastiska iespēja vairāku simtu metru augstumā vienkārši lidot pāri ēkām, baznīcu galotnēm un pagalmiem, vērojot satiksmes plūsmu un kustību. Iesakām izlasīt arī Lidojums ar deltaplānu atsauksmes.

Īpašākam dzīves notikumam arī citviet Latvijā iespējams izvēlēties tādu dāvanu kā Lidojums ar gaisa balonu. Tas ir varens piedzīvojums, kas pieejams visu gadu. Tas ļaus sajusties kā putnam debesīs, lēni lidojot pāri Latvijas skaistajiem mežiem un pļavām, kā arī upēm un ezeriem. Lidojuma ilums ir aptuveni stunda, pēc kura sekos svinīga šampanieša glāze. Vispirms noteikti izlasi Atsauksmes par lidojumu ar gaisa balonu.

Ilgtspējīga un ērta ūdens pudele

ūdens-ietekme-1

Ūdens pudele, kas ir ilgtspējīga un kvalitatīva – palīdzēs vīrietim sekot līdzi dienas laikā uzņemtajam ūdens daudzumam, turklāt tas ievērojami arī samazināš viņa tēriņus, jo vairs nebūs jāiegādājas plastmasas pudeles.

Ūdens pudele ir veids, kā saudzēt dabu un savu veselību – lieliska dāvana svētkos aktīviem cilvēkiem it īpaši. To iespējams ņemt līdzi uz darbu, ceļojumos, sporta treniņos un pārgājienos. Aktīvam cilvēkam labākā izvēle būtu termopudele vai termokrūze. Tāda, kas dzēriena temperatūru stundām ilgi saglabās siltu vai patīkami vēsu.

SUP saullēkts purvā

sup saullēkts purvā

Aktīvam vīrietim, kas izbauda dažādus brīvā laika pavadīšanas veidus dabā, noteikti patiks SUP saullēkts purvā. Tas ir veids, kā ļoti laicīgi iesākt dienu un izbaudīt purva maģiju brīdī, kad to tikko sāk apspīdēt pirmie saules stari. Šī ir lieliska dāvana mīļotajam vīrietim, kas ļaus abiem izbaudīt mierpilnu un visnotaļ romantisku rītu.

Ar supiem ir lieliska ideja nodoties pilnvērtīgai atpūtai pie dabas. Šis uzņēmums nodrošina supus pie dažādiem ezeriem un upēm Latvijā. Laba iespēja atpūsties svaigā gaisā un pēc piedzīvojuma pacept gaļu krastā. Gaļas piegāde ir lieliska dāvana, kas noderētu siltajā sezonā vienmēr!

Jauns platekrāna televizors

SAMSUNG.jpg

Televizora skatīšanās ir relaksējošs process, kas nu jau tiek uzskatīts par ritualizētu tradīciju. Mēs atnākam mājās no skolas vai darba un roka tā vien pati stiepjas pēc TV pults. Skatāmies televīzijā savus iemīļotākos raidījumus vai seriālus. Īstenam TV skatītājam lieliska dāvana būtu jauns televizors.

Samsung televizori ir tirgus līderi, jo tie piedāvā smart TV un augstas izšķirtspējas televizorus. Smart TV Samsung sāka piedāvāt 2007. gadā un to var uztvert par sava veida gudro televizoru pirmsākumu. Tieši Samsung ir viens no vadošajiem smart tv ražotājiem un savu labo vārdu elektrotehnikas veidošanā un ražošanā, uzņēmums ir nostiprinājis jau sen.

PS4 spēles

PS4.jpg

Ja tomēr TV skatīšanās vīrieti pārāk neinteresē, tad, iespējams, viņš labprāt ik pa laikam uzspēlē PlayStation spēļu konsoli. Ja viņam mājās ir PlayStation 4, tad lieliska dāvana vīrietim būtu savas spēļu kolekcijas papildināšana. Ja pārzini spēles, kas viņam patīk un ir jau spēlētas, atrodi citas populāras vai līdzīgas spēles, ko viņš visticamāk nav spēlējis.

PS4 spēles ir daudz un dažādas, tēmētas uz katru gaumi. Tās ir taktiskas, piedzīvojumu un jaunu atklājumu pilnas. Tāpat kā pašas spēļu konsoles, tā arī spēles ar katru gadu attīstās, tāpēc ar vien vairāk populāro spēļu nu jau ir pieejamas arī PS4 formātā, ieskaitot, FIFA 18, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn u.c.

Ziemas riepas

Riepas.jpg

Vēl viena praktiska dāvana vīrietim ir ziemas riepas no interneta veikala 707.lv. Šī ir īpaši Lieliska dāvana vīrietim, kuram jau ir viss nepieciešamais. Tad vienīgā atlikusī dāvana viņam ir izpalīdzēšana un labs nodoms.

Riepu maiņa bieži vien tiek atstāta novārtā, jo laika apstākļi nemitīgi mainās un līdz brīdim, kamēr ceļus neklāj bieza ledus kārta un riepu maiņa ir absolūti nepieciešama, bieži vien mēdzam šo procesu atlikt. Parūpējies par vīrieša drošību un uzdāvini viņam jaunas Ziemas riepas viņa automašīnai.

Lai izdodas atrast lielisku dāvanas ideju! Un atceries – galvenais ir dāvināt no sirds un ar labu nodomu. Citas dāvanu idejas meklē rakstā Dāvanas hobijam.

Dāvanas pa ketegorijām vīrietim atrodi blogā Idejas dāvanām. Tajā atrodamas lieliskas idejas dāvanām, gan dzimšanas dienā, gan izlaidumā, gan kāzās un citos svarīgos svētkos.

Šis ieraksts tika publicēts Noderīgi ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s