Meklē Ziemassvētku dāvanas?

Viena no galvenajām lietām, par ko pirmssvētku sezonā svarīgi laicīgi parūpēties, ir dāvanu sagādāšana. Ziemassvētkos gribās savas rūpes un mīlestību izrādīt pret visiem un vislabākais veids, kā to izdarīt, ir jauku dāvanu sagādāšana.

Skaidrs, ka svētkos gribam iepriecināt savus mīļākos un tuvākos cilvēkus – ģimeni un mīļotos. Taču katram jāuzdāvina kas cits, jo, iespējams, brālis nepriecāsies par to pašu dāvanu, ko mamma. Tāpēc ir rūpīgi jāizvērtē katrs dāvanas saņēmējs un jāuzdāvina kas tāds, kas patīkami pārsteigs un no sirds iepriecinās. Tieši tāds ir mērķis – siltas un jaukas emocijas raisošas Ziemassvētku dāvanas.

Šajā rakstā lasi par Ziemassvētku dāvanu idejām vīrietim, sievietei, vecākiem un pāriem. Noteikti atradīsi piemērotu dāvanu arī draugiem, māsām un māsīcām, brāļiem un brālēniem, tantēm un onkuļiem, vecmāmiņām un vectētiņiem.

Ziemassvētku dāvanas sievietei

Sievietes ir ļoti dažādas – trauslas un elegantas, stipras un varenas. Mūsu katra dzīvē ir vairākas svarīgas sievietes, kas pelnījušas rūpes un jaukus apsveikumus svētkos. Tāpēc svarīgi ir saglabāt pārsteigumu un galu galā iepriecināt ar ko noderīgu un skaistu. Daudzām sievietēm patīk iepirkties, tāpēc lieliska dāvanas ideja būtu kāda dāvanu karte lielveikalā. Lieliskas Dāvanas sievietei noteikti iekļautu ko relaksējošu un vienlīdz patīkamu.

STENDERS dāvanu karte

Vēl viena fantastiskas dāvanas ideja ir kādas SPA procedūras apmeklējums. To iespējams baudīt divatā vai arī uzdāvināt to savai mīļotajai sievietei, draudzenei vai sievai. Šī ir lieliska ideja, no kuras iespējams izvēlēties dažādas Dāvanas sievai un patīkami pārsteigt. Ja SPA procedūras apmeklēt nav laika, jo tomēr jāgatavojas svētkiem un Jaunajam gadam, tad SPA dāvanas alternatīva ir, piemēram, STENDERS dāvanu karte. Tā būs iespēja sievietei sarīkot pašai savu SPA rituālu savās mājās, komfortā un mierā.

Nela Gems dāvanu karte

as visvairāk spēj izcelt sievietes skaistumu, ja ne burvīgas un mirdzošas rotaslietas. To sievietes kolekcijā nekad nevar būt par daudz, jo katram apģērbu komplektam un katram dzīves gadījumam var pieskaņot citādākas rotaslietas. Nela Gems dāvanu karte ļaus sievietei pašai izvēlēties sev tīkamās rotaslietas. Šis ir latviešu zīmols, kas rada patiesi apbrīnojamas rotas ar Swarovski kristāliem un pērlēm. Kristāli pieejami dažādās krāsās un zīmols piedāvā arī individuālus pasūtījumus pēc klientu vēlmēm, tāpēc iespējams izveidot pašam savu oriģinālo rotu komplektu.

Crystal Cosmetics kosmētika

Kosmētikas sievietēm nekad nevar būt par daudz. Īpaši tām, kas labprāt to lieto ikdienā un izbauda kosmētikas uzklāšanas procesu. Kosmētika no zīmola Crystal Cosmetics ir dabai draudzīga un tiek ražota no vegāniskām sastāvdaļām – tas nozīmē arī to, ka šie produkti ir izgatavoti draudzīgā veidā bez testēšanas uz dzīvniekiem. Laba zīmola mērķis veidot šādus produktus vienmēr uzlabo to reputāciju un izceļas starp citiem zīmoliem.

Noderīgas Ziemassvētku dāvana vīrietim

Vīriešiem parasti atrast piemērotu dāvanu ir nedaudz grūtāk, jo vīrieši ir vairāk praktiski un mēdz iztikt bez dažādiem skaistumkopšanas līdzekļiem, aksesuāriem un citām lietām. Viņi mēdz izmantot vien to, kas ikdienā patiešām noder. Taču praktiska dāvanas izvēle nemaz nav garlaicīga. Ir ļoti daudz dažādas Dāvanas puisim, ko var uzdāvināt jebkuros svētkos, arī Ziemassvētkos.

Interneta veikala dāvanu karte

Praktiskas dāvanas ideja vienmēr ir Interneta veikala dāvanu karte. Tā ir iespēja vīrietim pašam izvēlēties sev dāvanu, taču tu viņam pasniegsi šo iespēju. Galvenais ir parūpēties par to, lai interneta veikalā ir ļoti daudzveidīga un plaša izvēle. Lai vīrietis var tikt pie dažādām dāvanām – bezvadu austiņām, jaunām ziemas vai vasaras riepām, dažādiem instrumentiem un darbarīkiem, jauna TV vai PS4 spēļu konsoles u.c. aizraujošām dāvanu idejām. Tas viss iespējams ar vienas dāvanu kartes palīdzību. Tev tikai jānosaka summa un dāvana ir gatava.

Dāvana vīrieša hobijam

Vēl viens veids, kā iedvesmoties trāpīgas Ziemassvētku Dāvanas vīram, ir to saistīt ar vīrieša hobiju. Dāvinot vīrietim dāvanu karti, jau noskaidrojām, ka viņš pats sev izvēlēsies dāvanu karti. Hobija lietās tas ir vēl efektīvāk un labāk, jo tikai pats vaļasprieka īpašnieks vispār var noteikt, kādas jaunas ierīces, gadžeti un instrumenti viņam ir nepieciešami hobija attīstībā. Ieroči dāvanu karte noderēs tiem, kam patīk doties makšķerēt vai medīt.

Jaukas Ziemassvētku dāvanas vecākiem

Vieni no svarīgākajiem cilvēkiem, par ko Ziemassvētkos ir vērts parūpēties, ir vecāki. Viņi visa gada garumā mūs atbalsta un vēl mums tikai to pašu labāko. Tāpēc pienācis laiks viņiem atdarīt ar to pašu un uzdāvināt kādu jauku dāvanu svētkos. Šajā pirmssvētku laikā īpaši svarīgi ir pavadīt vairāk laika ar mīļajiem cilvēkiem – noteikti arī ar vecākiem. Viņi šo kopā būšanas laiku noteikti novērtēs vēl vairāk, tāpēc lieliskas Dāvanas vecākiem būs tādas, kas ļaus visai ģimenei sanākt kopā.

Fotosesija skaistiem mirkļiem

Viena dāvanas ideja ir kopīga ģimenes Fotosesija. Tas ir fantastisks iemesls, lai visi sanāktu kopā un iemūžinātu skaistu svētku laiku atmiņu. Protams, mūsdienās var fotografēties katru dienu ar telefonu vai pašiem savu kameru palīdzību, tomēr tās sajūtas nav tik īpašas. Aizejot uz fotosesiju, visu ģimeni tur sagaidīs profesionāls fotogrāfs ar skaistām un burvīgām svētku dekorācijām. Pastāstīt kā labāk pozēt, kā dabiskāk izskatīties un vienkārši ķers siltos mirkļus, kas tiks dalīti ģimenes starpā.

Dažādi kursi un meistarklases

Mācīties nekad nav par vēlu, īpaši tagad, visiem ir pieejamas meistarklases teju jebkurā jomā. Turklāt daudzas no tām ievērojami palīdz svētku dāvanu sagatavošanai. Ja taviem vecākiem patīk dažādi rokdarbi un savu prasmju pilnveidošana, tad lieliska dāvana ir Kursi un meistarklases. To laikā iespējams apgūt gleznošanu un zīmēšanu, dažādas svešvalodas un pašaizsardzības prasmes, dāvanu saiņošanu un dāvanu izveidošanu, u.c. interesantas aktivitātes.

Ziemassvētku dāvana pārim

Ziemassvētkos otrās pusītes tuvība ir izteikti nepieciešama. Šie svētki tomēr rosina sajūtas, kuras gribās ar kādu padalīt, nest siltumu un prieku savam mīļotajam cilvēkam. Tāpēc lieliskas Dāvanas pārim būs tādas, kas ļaus abiem pilnvērtīgi atpūsties un izbaudīt vienam otra sabiedrību. Tomēr ir tik ļoti nepieciešams reizēm izrauties no garlaicīgās vai tieši otrādi saspringtās ikdienas un nodoties mierpilnai atpūtai ar savu mīļoto cilvēku. Kad vēl, ja ne Ziemassvētku maģiskajā laikā?

Ceļojumu aģentūras dāvanu karte

Reizēm, kad gribas patverties no ziemas aukstuma un uz brīdi aizbraukt tālu prom, vienīgais risinājums ir pakot mantas koferī un doties uz kādu siltu un skaistu vietu. Taču svētku laiks ir gana satraucošs un notikumu pilns, tāpēc pašiem plānot ceļojumu var izrādīties par vēl vienu stresa pilnu un nepatīkamu procesu. Tieši tāpēc noder Ceļojumu aģentūras dāvanu karte. Dāvanas saņēmēji tiks pie jau izplānota ceļojuma, turklāt bieži vien ar ceļojumu aģentūru palīdzību iespējams iegūt izdevīgākus darījumus.

Romantiska SPA atpūta diviem

Patvērumu no aukstuma iespējams atrast arī Latvijas robežās, protams. Turklāt visai tuvu Rīgai – Jūrmalas SPA centrā. Tajā ir īpaši piedāvājumi pāriem ar nakšņošanu numuriņā un dažādu nomierinošu procedūru izbaudīšanu, to starp, saunu un baseinu, sāls istabas vai saules gaismas procedūra, pēdu masāža un daudzi citi pakalpojumu. Ar Hotel Jūrmala SPA dāvanu karti pāris tiks pie burvīgas atpūtas un spēs atpūtināt gan ķermeni, gan prātu. Labākais ir tas, ka šajā procesā viņi izbaudīs arī viens otra sabiedrību.

Ziemassvētku dāvana kolēģiem

Ar darba kolēģiem pavadām kopā ļoti daudz laika – gandrīz katru dienu. Tāpēc arī viņus gribās iepriecināt ar ko īpašu un pārsteigt šajos burvīgajos svētkos. Taču reizēm savus darba kolēģus, sadarbības partnerus un darbiniekus neiepazīstam personiskās dzīves līmenī. Zinām viņu prasmes un profesionālos trūkumus, taču īsti nezinām, kādas ir piemērotākās Dāvanas kolēģim. Tāpēc labākais risinājums ir dāvināt universālu dāvanu, ko novērtētu ikviens.

Restorāna apmeklējums

Pavakariņot ārpus mājas patīk teju visiem – tas vienmēr saistās ar kādām svinībām vai īpašiem mirkļiem. Dāvanu karte restorānā ir lieliska dāvanas ideja kolēģiem, jo viņi tiks palutināti ar gardām vakariņām. Galvenais ir izvēlēties labu restorānu, kurā var sātīgi paēst un izbaudīt burvīgu atmosfēru. Šajā restorānu piedāvājumā ir augstas klases restorāni gan Rīgas centrā, gan ārpus tā. Kolēģiem noteikti patiks.

Universāla FromMe.lv dāvanu karte

FromMe ir latviešu uzņēmums, kas sadarbojas ar vairāk kā 400 partneriem, kuru lokā ir zināmi veikalu tīkli un pakalpojum sniedzēji visā Latvijā. Tāpēc FromMe dāvanu karte ir lieliska un universāla dāvana kolēģiem. Viņiem būs iespēja izvēlēties no vairāku desmitu precēm un pakalpojumiem, ar ko sevi palutināt. Turklāt tā ir arī lieliska dāvana, ko uzdāvināt vairākiem cilvēkiem, jo dāvanu karti iespējams personalizēt ar īpašu sveicienu un iesaiņojumu.

Lai izdodas atrast piemērotas dāvanas Ziemassvētkiem visiem svarīgajiem cilvēkiem tavā dzīvē!

Šis ieraksts tika publicēts Noderīgi ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s