Lieliskas dāvanas vīrietim svētkos

Dāvanu prieks ir abpusējs – gan dāvanas saņēmējam, gan dāvanas dāvinātājam. Dāvanas izvēlē ir jāpiedomā par apdāvināmo cilvēku, viņa vēlmēm, hobijiem, iekārotiem produktiem un aktivitātēm.

Ja gadījumā nezini, ko dāvināt vīrietim, vadies pēc principa man patiktu. Meklē tādu dāvanu, kas tev patiktu arī pašam. 

Šajā rakstā meklē lieliskas Idejas, ko dāvināt vīrietim un atrodi piemērotāko dāvanu svētkos. Citas idejas atradīsi rakstā Dāvana vīrietim dzimšanas dienā.

Baseina abonements

Baseins.jpg

Peldēšana ir sporta veids, kas uzlabo gan fizisko formu, gan veselību. Peldot tiek trenētas vairākas ķermeņa muskuļa grupas vienlaikus, tāpēc šī aktivitāte ir ļoti efektīva. Taču tā ir arī patīkama un mēdz būt pat relaksējoša. Ūdens mēdz nomierināt saspringušus muskuļus un uzlabot pašsajūtu.

Baseins Rīgā piedāvā iespēju peldēt arī gada vēsajos mēnešos – rudenī un ziemā. Turklāt tas ir īpaši patīkami tad, kad ārā ir auksti un brīvā dabā peldēties nav iespējams. Baseins šķiet gandrīz vai kā luksusa iespēja, kas noteikti tiks novērtēta.

Noderīga dāvanu karte mājas saimniekam

Instrumenti.jpg

Īstam saimniekam māja un dārzs vienmēr ir kārtībā. Visa tehnika saremontēta, plauktiņi saskrūvēti, ierīces salabotas. Tādam vīrietim, šķiet, ir viss – gatavs ne vien salabot, bet arī pats savām zelta rokām ko izveidot. Taču darba instrumentu nekad nevar būt par daudz un šis tas laika gaitā mēdz nolietoties, zaudēt savu asumu vai ierūsēt.

Tāpēc Dāvanu karte instrumentiem ir lieliski piemērota dāvana vīrietim, kurš uztur mājvietu kārtībā. Šī dāvanu karte ļaus saņēmējam pašam nolemt, kas nepieciešams viņa kolekcijai un to arī iegādāties. Praktiska dāvana vīrietim vienmēr ir lieliska ideja!

Sporta zāles apmeklējums

mazaismikrobs-vīrietim-sporta-zāle

Aktīvam vīrietim piemērota dāvana varētu būt sporta zāles apmeklējums vai pat abonements. Tas ir īpaši labs variants tad, ja vīrietis vēl tikko grib iesākt apmeklēt sporta zāli. 

Tāpat arī ik pa laikam gribās izbaudīt ko jaunu. Piemēram, izzini, kas trūkst viņa esošajā sporta zālē. Un tad uzdāvini viņam sporta zāles abonementu, kur ir arī baseins vai varbūt sauna.

Sporta pulkstenis aktīvai ikdienai

Pulkstenis.jpg

Katram aktīvam vīrietim ir nepieciešams sporta pulkstenis. Tam piemīt daudzas noderīgas funkcijas, kas palīdz noteikt aktivitātes līmeni un uzraudzīt veselību. Ja vīrietim patīk sportot, īpaši skriet, tad Sporta pulkstenis skriešanai būtu labs treniņu sabiedrotais.

Garmin pulkstenis ir laba opcija. Mērot sirds ritmu un sirds sitienu biežumu, kā arī veicot elpošanas monitoringu, pulkstenis parūpējas par to, lai treniņš tiktu veikts atbilstoši drošības normai un fiziskajai sagatavotībai. 

Fantastisks lidojums augstu gaisā

Deltaplāns.jpg

Ekstrēmāku sajūtu iegūšanai iespējams uzdāvināt lidojumu ar deltaplānu, piemēram. Ja vīrietis nebaidās no augstuma un labprāt izbauda ko vēl nepiedzīvotu, tad šī ir lieliska dāvanas izvēle. 

Lidojums ar deltaplānu norisinās profesionāla instruktora vadībā, tāpēc satraukumam nav pamata. Viss, kas dāvanas saņēmējam būs jādara, ir jābauda mirklis. Tā ir fantastiska iespēja vairāku simtu metru augstumā vienkārši lidot pāri ēkām, baznīcu galotnēm un pagalmiem, vērojot satiksmes plūsmu un kustību.

Īpašākam dzīves notikumam arī citviet Latvijā iespējams izvēlēties tādu dāvanu kā Lidojums ar gaisa balonu. Tas ir varens piedzīvojums, kas pieejams visu gadu. Tas ļaus sajusties kā putnam debesīs, lēni lidojot pāri Latvijas skaistajiem mežiem un pļavām, kā arī upēm un ezeriem. Lidojuma ilums ir aptuveni stunda, pēc kura sekos svinīga šampanieša glāze. 

Stilīga un ērta ūdens pudele

ūdens-ietekme-1

Ūdens pudele, kas ir ilgtspējīga un kvalitatīva – palīdzēs vīrietim sekot līdzi dienas laikā uzņemtajam ūdens daudzumam, turklāt tas ievērojami arī samazināš viņa tēriņus, jo vairs nebūs jāiegādājas plastmasas pudeles.

Ūdens pudele ir veids, kā saudzēt dabu un savu veselību – lieliska dāvana svētkos aktīviem cilvēkiem it īpaši. To iespējams ņemt līdzi uz darbu, ceļojumos, sporta treniņos un pārgājienos. Aktīvam cilvēkam labākā izvēle būtu termopudele vai termokrūze. Tāda, kas dzēriena temperatūru stundām ilgi saglabās siltu vai patīkami vēsu.

Maģisks SUP saullēkts purvā

sup saullēkts purvā

Aktīvam vīrietim, kas izbauda dažādus brīvā laika pavadīšanas veidus dabā, noteikti patiks SUP saullēkts purvā. Tas ir veids, kā ļoti laicīgi iesākt dienu un izbaudīt purva maģiju brīdī, kad to tikko sāk apspīdēt pirmie saules stari. Šī ir lieliska dāvana mīļotajam vīrietim, kas ļaus abiem izbaudīt mierpilnu un visnotaļ romantisku rītu.

Ar supiem ir lieliska ideja nodoties pilnvērtīgai atpūtai pie dabas. Šis uzņēmums nodrošina supus pie dažādiem ezeriem un upēm Latvijā. Laba iespēja atpūsties svaigā gaisā un pēc piedzīvojuma pacept gaļu krastā. Gaļas piegāde ir lieliska dāvana, kas noderētu siltajā sezonā vienmēr!

Brauciens ar veikbordu

mazaismikrobs-vīrietim-veikbords

Aktīvam vīrietim noteikti patiktu izmēģināt savus spēkus ar vien jaunos sporta un izklaides veidos. Ja vīrietim jubileja ir vasarā vai vēlā pavasarī, tad viens kārtīgs aktīvais piedāvājums varētu būt izbrauciens ar veikbordu. Instruktori visu informēs un izstāstīs gan iesācējiem, gan tiem, kam vienkārši kas aizmirsies.

Aizraujošas PS4 spēles

PS4.jpg

Ja tomēr TV skatīšanās vīrieti pārāk neinteresē, tad, iespējams, viņš labprāt ik pa laikam uzspēlē PlayStation spēļu konsoli. Ja viņam mājās ir PlayStation 4, tad lieliska dāvana vīrietim būtu savas spēļu kolekcijas papildināšana. Ja pārzini spēles, kas viņam patīk un ir jau spēlētas, atrodi citas populāras vai līdzīgas spēles, ko viņš visticamāk nav spēlējis.

PS4 spēles ir daudz un dažādas, tēmētas uz katru gaumi. Tās ir taktiskas, piedzīvojumu un jaunu atklājumu pilnas. Tāpat kā pašas spēļu konsoles, tā arī spēles ar katru gadu attīstās, tāpēc ar vien vairāk populāro spēļu nu jau ir pieejamas arī PS4 formātā, ieskaitot, FIFA 18, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn u.c.

Dāvanas pa ketegorijām vīrietim atrodi blogā Idejas dāvanām. Tajā atrodamas lieliskas idejas dāvanām, gan dzimšanas dienā, gan izlaidumā, gan kāzās un citos svarīgos svētkos.

Vēl citas idejas atradīsi rakstā Latviska dāvana vīrietim.

Lai izdodas iepriecināt!

Šis ieraksts tika publicēts Dāvanas, Noderīgi ar birkām . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s